Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA
Główna Projekty domów Projekty domów z basenem

Projekty domów z basenem

Projekt w351

183м2

wymiary działki

18х25 м

Projekt W201

194м2

wymiary działki

22х19 м

Najpopularniejsze projekty

Nasza firma opracowuje szkice, projekty architektoniczne i budowlane domów prywatnych z basenem, a także projekty wnętrz z wizualizacją 3D.

Szkic określa decyzję przestrzenną domu, lokalizację na działce; może obejmować kilka opcji. Składa się ze schematów rzutów i przekrojów domu, szkiców elewacji w kolorze. Uzgodnienie szkicu jest niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Projekt architektoniczny jest wykonywany na podstawie szkicu. Na tym etapie opracowywane są rzuty, elewacje, przekroje, eksplikację pomieszczeń, specyfikacje stolarki okiennej i drzwi, określa się rozwiązania konstrukcyjne, sporządza się notatkę wyjaśniającą, oblicza się wskaźniki wykonalności i ekonomiczne.

Projekt budowlany konkretyzuje projekt architektoniczny dokładnymi rysunkami i obliczeniami z opisem technologii budowlanej. Służy wykonawcom jako przewodnik po działaniu, określa zapotrzebowanie na materiały i sprzęt, pozwala kontrolować poprawność wykonania prac.

Projekty domów z basenem cieszą się szczególną uwagą wśród zamożnych ludzi, zwolenników zdrowego stylu życia. Basen może być wbudowany lub dołączony. Lokalizacja wbudowanego basenu w piwnicy domu jest wygodniejsza. Obok można zaprojektować również saunę, siłownię, prysznice, salę rekreacyjną, pomieszczenie na sprzęt inżynieryjny basenu. Na parterze domu znajduje się kuchnia, salon, garaż na jeden lub dwa samochody, na drugim – sypialnie, gabinet, pokoje gościnne.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę projekt domu z dołączonym basenem, możemy zauważyć, że basen i dom są połączone ogrzewanym przejściem. Dołączony basen jest budowany przy wysokim poziomie wód gruntowych, co sprawia, że jego lokalizacja w piwnicy jest problematyczna. Projekty domków z sauną i basenem zapewniają system zarządzania klimatem, który utrzymuje optymalną wilgotność i temperaturę, zapobiegając kondensacji na powierzchni ścian.

Domy z basenem mają przewagę nad innymi typami domów:

Nasze zalety:

W przypadku wszystkich pytań projektowych prosimy o kontakt pod numerami podanymi na stronie.