Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA

Biuro projektowe Project-M powstało w 2009 roku z połączenia pasji do projektowania oraz fachowej wiedzy.

Naszą misją jest dostarczanie oryginalnych, profesjonalnych i kompleksowych projektów, tworzonych zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów oraz uwzględnieniem wszystkich aspektów technicznych i formalnych.

Założyciele biura, Ivan Maslov i Aleksey Muronchyk to absolwenci jednej z wiodących uczelni technicznych. Potwierdzeniem ich kompetencji i profesjonalizmu jest posiadanie tytułów zawodowych magistra inżyniera architekta.

Project-M to doświadczone, certyfikowane biuro projektowe o międzynarodowym zasięgu. Nasz zespół tworzą najbardziej kompetentni specjaliści w branży: konstruktorzy, architekci, projektanci wnętrz oraz profesjonaliści w zakresie projektowania instalacji wewnętrznych.

Nasi specjaliści zdobyli wiele nagród i wyróżnień za udział w licznych konkursach i wystawach. Wszyscy pracownicy regularnie biorą udział w kursach i szkoleniach, poznają nowoczesne techniki i narzędzia.

A w roku 2020 powstało jedno z naszych pierwszych biur w Warszawie. Zapraszamy do jego odwiedzenia pod adresem Platinium Business Park IV, ul. Domaniewska 44, Spaces Platinium, 02-672, Warszawa.

Projekty domów i obiektów zewnętrznych

Projekty domów, garaży, saun i pozostałych budynków gospodarczych. Aby uzyskać pozwolenie na ich budowę, konieczne jest przedstawienie projektu budowlanego, potwierdzającego możliwość realizacji, bezpieczeństwo budowy.
Projekt daje także pełen obraz wyglądu i układu wewnętrznego budynku, służy jako instrukcja i szczegółowy opis inwestycji.

Projekt wnętrz

Profesjonalny projekt daje możliwość zrozumienia i przedstawienia koncepcji wnętrza wraz ze szczegółowymi informacjami technicznymi dotyczącymi jego realizacji, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zamawiając projekt otrzymasz pakiet dokumentów, który pomoże budowniczym zrealizować twoje pomysły tak dokładnie, jak to możliwe i bezproblemowo.
Wnętrze może być nowoczesne, klasyczne, mieć coś do powiedzenia lub podkreślać status właściciela, ale zawsze powinno być wygodne i przemyślane.
Zaprojektujemy funkcjonalny układ wnętrza w oparciu o twoje specyficzne potrzeby i indywidualne preferencje.

Tworzymy przytulność i komfort w Twoim domu.
Zespół PROJECT-M
Architektura krajobrazu w Warszawie

"Nie zapominaj o ogrodach, bo stamtąd pochodzisz" - mówił słynny polski poeta, Jonasz Koft. W Warszawie Sztuka Architektury Krajobrazu wciąż znajduje się u szczytu popularności. Architektura krajobrazu w Polsce to zespół prac związanych z organizacją przestrzeni, poprzez połączenie czynników naturalnych, budowlanych i architektonicznych w jedną harmonijną kompozycję. Architektura krajobrazu jest dziedziną interdyscyplinarną, która obejmuje:

 • Botanika i ogrodnictwo,
 • Malarstwo,
 • Architektura,
 • Wzornictwo przemysłowe,
 • Geologia,
 • Psychologia otaczającego świata,
 • Geografia i ekologia.

Mieszkańcy stolicy cenią estetykę i piękno przyrody, dlatego odpowiedzialnie podchodzą do poprawy miejskich i przydomowych ogrodów, a większość ludzi woli korzystać z usług architektów krajobrazu. Ich działalność jest dość rozległa i polega na:

 • stworzeniu infrastruktury publicznej w postaci parków i układu terenów pod zabudowę prywatną,
 • projektowaniu osiedli mieszkaniowych i planów infrastruktury cywilnej,
 • zarządzaniu masywnymi obszarami dzikiej przyrody i zagospodarowaniu terenów zdegradowanych. Na przykład wysypiska śmieci.
 • pracy nad wszelkiego rodzaju budynkami i budowlami, w tym również przestrzenią zewnętrzną. W tym celu stosuje się zarówno twarde, jak i miękkie materiały. Jednocześnie projektanci biorą pod uwagę kwestie zrównoważonego rozwoju środowiska.

Zakres usług projektowych obejmuje: projekt architektoniczny, budowlany, techniczny.

Projektowanie ogrodów w Warszawie

Projektowanie ogrodów jest bardziej wyspecjalizowaną formą sztuki, która jest procesem opracowywania projektów, z których każdy zawiera zestaw prac związanych z planowaniem i sadzeniem ogrodów, krajobrazów. Możesz sam stworzyć projekt, ale lepiej powierzyć ten żmudny i subtelny proces profesjonalistom z wykształceniem architekta i doświadczeniem w tej dziedzinie.

Przemyślany projekt ogrodu, z jednej strony stanowi "poważną dyscyplinę", a z drugiej strony, musi być ucieleśniony z myślą o kreatywności. Aby stworzyć projekt ogrodu, niezbędny jest wrodzony talent projektowy, w połączeniu z myśleniem estetycznym i wysokim poziomem wiedzy w dziedzinie ogrodnictwa, ekologii i kultury. Każdy architekt wie, że istnieje kilka podstawowych tradycji sadzenia: formalne proste, formalne asymetryczne i naturalistyczne. Niektórzy projektanci ogrodów są architektami krajobrazu. Bardziej formalny poziom szkolenia zwykle wymaga jedynie posiadania dyplomu i uzyskania licencji na pracę w tej dziedzinie.

W wyniku pracy profesjonalistów powstają ogrody, które w pełni odpowiadają pragnieniom i celom ich właścicieli. Do elementów projektowania ogrodów zaliczyć można:

 • Układ twardego krajobrazu (drogi, obiekty wodne, tereny rekreacyjne itp.).
 • Rośliny. Biorąc pod uwagę wielkość roślin, ich zwykłe środowisko, szybkość wzrostu, cechy pielęgnacji i wiele innych ważnych cech.

Przy projektowaniu ogrodu należy wziąć pod uwagę wiele czynników: cele użytkowania obiektu, pożądany styl i opcje jego połączenia z różnymi typami pobliskich struktur. Lokalizacja ogrodu ma również duży wpływ na jego przyszły projekt. Każdy element krajobrazu topograficznego jest ważny i należy go wziąć pod uwagę. Rodzaj gleby na działce wpłynie na wybór roślin, a także na klimat i mikroklimat ogrodu. Ostateczny koszt pracy zależy w dużej mierze od tych warunków.