Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA
Dlaczego warto zacząć wykończenie mieszkania od przygotowania projektu?
Każde dobre wykończenie mieszkania zaczyna się od przygotowania projektu wnętrz. Nie da się dokładnie podać kosztów wykończenia, terminów jego wykonania oraz przewidzieć tego, jak ostatecznie będzie wyglądać wynik, jeżeli nie zrobi się przedtem projektu. Profesjonalny projekt wnętrz to pierwszy krok do realizacji przestrzeni, o której marzysz.
Potrzebujesz projektu wnętrz jeżeli:
Marzysz o komfortowej i wygodnej oraz funkcjonalnej przestrzeni do życia
Chcesz zredukować koszty wykończenia mieszkania
Planujesz przekształcenie mieszkania i nadanie mu nowoczesnego designu
Kupiłeś mieszkanie w nowym budynku bez wykończenia i chcesz dopasować je do swoich potrzeb

PORTFOLIO

Wizytówką każdego studia projektowego są realizacje. Najważniejszym aspektem tworzenia projektu jest zrozumienie klienta, jego gustu i preferencji. Współpracę z naszymi klientami opieramy na zasadach partnerstwa i zaufania - w ten sposób tworzymy coś więcej niż projekty. Tworzymy doskonałe miejsca, w których chce się przebywać.

Salon z wyspą

Niebieska kuchnia

Salon z drewnem na ścianie

Mieszkanie na planie otwartym

Dom prywatny w stylu prowansalskim 70m²

Dom prywatny na wsi 110m²

KOSZT

Wszystkie projekty wnętrz w zależności od stopnia skomplikowania i składu projektu można podzielić na 3 grupy oraz ewentualnie projekt elektryki.
01
Szkic
SKŁAD PROJEKTU
 • - Rzut obmiaru pomieszczenia (w przypadku wyjazdu do obiektu);
 • - Rzut usunięcia i wykonania przegród;
 • - Rzut stref funkcjonalnych pomieszczenia i rozmieszczenie mebli;

od 50zł. za 1m2

ZOBACZ PRZYKŁAD

Zamów konsultację
02
Standard
SKŁAD PROJEKTU
 • - Rzut obmiaru pomieszczenia (w przypadku wyjazdu do obiektu);
 • - Rzut usunięcia i wykonania przegród;
 • - Rzut stref funkcjonalnych pomieszczenia i rozmieszczenie mebli;
 • - Opracowanie koncepcji stylistycznej;
 • - 3D wizualizacja pomieszczeń;
 • - Wirtualny spacer;

od 90zł. za 1m2

ZOBACZ PRZYKŁAD

Zamów konsultację
03
Premium
SKŁAD PROJEKTU
 • - Rzut obmiaru pomieszczenia (w przypadku wyjazdu do obiektu);
 • - Rzut usunięcia i wykonania przegród;
 • - Rzut stref funkcjonalnych pomieszczenia i rozmieszczenie mebli;
 • - Opracowanie koncepcji stylistycznej (1-2 warianty);
 • - 3D wizualizacja pomieszczeń z wirtualnym spacerem;
 • - Rzut podłogi (+ ogrzewania podłogowego);
 • - Rzut sufitu;
 • - Rzut z lokalizacją urządzeń elektrycznych i oświetleniowych;
 • - Kosztorys prac wykończeniowych (+ materiały);
 • - Dobór wszystkich materiałów, mebli, wyposażenia, tekstyliów, opraw oświetleniowych z podaniem kosztów i dostawców;

od 140zł. za 1m2

ZOBACZ PRZYKŁAD

Zamów konsultację
ZOBACZ PROJEKT 3D SWOJEGO PRZYSZŁEGO WNĘTRZA
ZA POMOCĄ OKULARÓW RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ (VR)
Zamów projekt wnętrz
z zastosowaniem rzeczywistości wirtualnej
Zamów projekt wnętrz i zyskaj możliwość obejrzenia swojego przyszłego wnętrza w technologii VR!

LISTA USŁUG PROJEKTOWYCH

STYLE WNĘTRZA

Styl prowansalski

Styl nowoczesny

Minimalizm

Czarno-biały design

Więcej stylów

OFERTA SPECJALNA

Zostaw zgłoszenie i odbierz 10% zniżki na projekt wnętrz do 11.12

Dostań zniżkę

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ PROJEKT WNĘTRZ ?

Oszczędzanie środków

Oszczędzanie czasu

Ergonomia przestrzeni

Stylistyka wnętrz

Materiały

Realizacja projektu

SCHEMAT IDEALNEGO WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Zadzwoń do nas lub zostaw zgłoszenie - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Spotkajmy się w miłej atmosferze i porozmawiajmy o Twoim idealnym wnętrzu.

Bezpłatnie zaprojektujemy dwa układy oraz przygotujemy wizualizację wnętrz.

Dopiero wtedy podejmujesz decyzję o współpracy

W przypadku uzgodnienia dalszy schemat wygląda następująco

Stworzymy projekt wnętrz i projekty branżowe.

Sporządzimy kosztorys i podpiszemy umowę na roboty budowlano-wykończeniowe.

Roboty budowlano-wykończeniowe. Wyposażenie mieszkania w meble, wystrój.

Często zadawane pytania

 • Od czego zacząc pracę nad projektem wnętrz?

  Na pierwszym etapie należy podjąć decyzję o podstawowym stylu i koncepcji wnętrza domu. Czy to będzie wariant klasyczny albo nowoczesny high tech - zależy to tylko od twoich osobistych preferencji. Następnie można przystąpić do tworzenia wizualizacji. Za pomocą specjalistycznego oprogramowania przygotowujemy szkic przyszłego wnętrza w postaci rysunku lub trójwymiarowego modelu 3D.

  Należy przemyśleć także układ pomieszczeń, przewidzieć zmiany, określić miejsca przejścia instalacji, zainstalować gniazda, przełączniki, grzejniki itp. Nasi eksperci chętnie pomogą w przygotowaniu koncepcji i zaproponują optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Współpracujemy ze specjalistami w różnych branżach, co pozwala na kompleksowe opracowanie projektu i zaplanowanie jego realizacji.

 • Czy powinieneś skontaktować się z profesjonalistami, czy lepiej podjąć własne wysiłki w celu opracowania projektu wnętrza domu? Jakie są zalety i wady obu rozwiązań?

  Samodzielna praca ma tylko jedną znaczącą zaletę - krótkoterminowe oszczędzanie pieniędzy. Przygotowując projekt we własnym zakresie nie musisz płacić za usługi profesjonalistów. Wady takiego rozwiązania są jednak znacznie większe. Pierwszą i główną jest brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

  Bardzo trudno jest przewidzieć wiele niuansów technicznych, kompetentnie wybrać materiały bez pewnego doświadczenia i wykształcenia. Nawet na etapie wykończenia wnętrza wykrywane są różne niespójności, czasem konieczne jest ciągłe dostosowanie projektu w trakcie budowy. Znacząco utrudnia to realizację projektu i niekiedy uniemożliwia osiągnięcie zakładanych na początku efektów.

  Po zainwestowaniu ogromnej ilości własnego wysiłku i czasu, ryzykujesz, że finalny efekt nie będzie pokrywał się z Twoimi wyobrażeniami. Proponujemy zapobiec tym trudnościom i od razu skontaktować się z nami. Daje to gwarancję profesjonalizmu, wysokiej jakości i pewnego efektu.

 • Czym się różni projekt szkicowy od pełnego pakietu?

  Projekt szkicowy - jest to rodzaj schematycznego przedstawienia pomieszczenia ze wskazaniem lokalizacji mebli, strefami funkcjonalnymi spójnie z istniejącą siecią instalacji. Kompletny projekt wnętrz - jest to cały zestaw dokumentów, który zawiera profesjonalne rysunki, rzuty, wizualizacje. Przedstawia bardziej szczegółowe rozwiązanie tego, jak będzie wyglądał pokój lub dom.

  Zwykle po sporządzeniu szkicu projektu zapraszamy Klienta do konsultacji, aby mógł ocenić nasze pomysły, zatwierdzić je lub wprowadzić własne poprawki. Po uzgodnieniu szkicu, opracowujemy projekt w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń i dokumentacji roboczej dla budowniczych. Taki etapowy schemat pracy pozwala nam realizować pomysły naszych Klientów w sposób zgodny z ich oczekiwaniami.

 • Czy na etapie opracowywania projektu wnętrz można obliczyć koszt jego realizacji?

  Jest to możliwe, a w naszej firmie takie szczegółowe obliczenia są bezpłatne. Specjalista, który pracuje z wnętrzem, tworzy nie tylko piękny obraz, ale także uwzględnia wszystkie kwestie organizacyjne, wskazuje rodzaj i ceny materiałów, mebli czy akcesoriów. Zawsze staramy się wykorzystywać w swoich projektach tylko te produkty, które są dostępne na rynku.

  Dynamika kosztów jest również ściśle monitorowana, aby szacunkowe kwoty pokrywały się z rzeczywistymi wydatkami. Projekty wnętrz prezentowane przez naszą firmę to nie tylko oryginalne, autorskie pomysły, ale także projekty w 100% możliwe do wykonania.

 • Ile czasu zajmuje opracowanie projektu wnętrz?

  Trudno jest ustalić tu konkretne ramy czasowe. Wiele zależy od powierzchni i złożoności obiektu - na przykład inny będzie czas wykonania projektu mieszkania, a inny restauracji czy domu.

  W przypadku drobnych zmian kosmetycznych typu wymiana mebli czy zmiana designu, wykonanie projektu nie jest czasochłonne. Jeśli natomiast planowana jest przebudowa lokalu, konieczne będzie uzgodnienie zakresu prac inżynierskich i przygotowanie dokumentacji. Ważne jest także uwzględnienie stopnia złożoności preferencji Klienta.

  Zwykle praca nad projektem może potrwać 1-2 miesiące. W tym czasie dokonujemy szczegółowych ustaleń technicznych, przygotowujemy dokumentację roboczą dla wykonawców oraz przybliżony kosztorys materiałów.

  Dzięki możliwości bezpłatnych konsultacji, po podaniu zaledwie kilku kluczowych informacji na temat projektu, możesz uzyskać informację dotyczącą przybliżonej daty jego realizacji.

Kiedy wymagany jest projekt wnętrz?

Najczęściej zwracają się do nas młodzi, aktywni ludzie, którzy chcą przekształcić typowe mieszkanie z czasów PRLu w przedmiot dumy.

Niektórzy Klienci przychodzą do nas z już gotowymi pomysłami na to, jak powinno wyglądać wnętrze ich domu. Inspiracje czerpią m.in. z nowoczesnych trendów, egzotycznych wycieczek czy własnych, oryginalnych pomysłów. We wszystkich tych przypadkach pomagamy zrealizować życzenia na papierze, a następnie w rzeczywistości.

Zgodnie z naszymi obserwacjami, jeżeli mówimy o domach jednorodzinnych, najbardziej owocna współpraca jest uzyskiwana w przypadkach, gdy projekt wnętrz jest opracowywany na etapie projektowania domu. Pomaga to osiągnąć spójność między zewnętrznym i wewnętrznym wykończeniem.

Dlaczego projekt wnętrz pod klucz?

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki wyborowi i optymalizacji kosztu zakupu materiałów przez doświadczonych profesjonalistów

Gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, zgodność ze wszystkimi wymogami budowlanymi

Możliwość przebudowy, przeniesienia instalacji i innych prac wymagających zgody organów nadzoru

Stały kontakt z klientem oraz nadzór autorski zapewniają spełnienie państwa oczekiwań

Zalety współpracy
z naszą firmą

Wysoki poziom profesjonalizmu naszych pracowników pozwala odpowiadać najtrudniejszym wyzwaniom. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy doskonale współpracują między sobą.

Nasi projektanci tworząc projekty biorą pod uwagę wszystkie charakterystyczne cechy każdego konkretnego pomieszczenia, od lokalizacji przełączników po możliwość przenoszenia ścian.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom możliwe jest dokładne określenie wizji projektu oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości ze strony Klienta.

Posiadamy bazę zaufanych dostawców materiałów wykończeniowych, mebli, systemów oświetleniowych oraz akcesoriów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów podanymi na naszej stronie internetowej. Doświadczeni konsultanci zawsze chętnie udzielą państwu fachowej porady.

DARMOWA KONSULTACJA
* - Pola wymagane do wypełnienia!
Oddzwonimy w ciągu 15 minut!

Projektowanie wnętrz (biuro, mieszkanie, obiekt usługowy) w Warszawie.

Projekt wnętrz odświeży pomieszczenie, sprawi, że będzie bardziej wygodne, estetyczne i wielofunkcyjne dla produktywnej aktywności życiowej. Przy odpowiednim wyborze projektu, koncentrując się na funkcjonalnym przeznaczeniu pokoju, możesz stworzyć warunki do optymalizacji pracy, wizualnie rozszerzyć przestrzeń w pokojach poprzez grę kolorów i odcieni.

Co obejmuje projektowanie wnętrz?

Po zmierzeniu parametrów pomieszczenia, nasi specjaliści opracują projekt w oparciu o preferencje klienta. Dokumentacja projektowa zawiera rysunki potencjalnych zmian i notatki wyjaśniające warianty szczegółowej koncepcji wnętrza z uwzględnieniem potencjalnych kosztów, opartych na współczesnych realiach rynku. Projekt zawiera kolorystykę, rozmieszczenie mebli, ekspozycje dekoracyjne, know-how, wielofunkcyjne przedmioty dekoracyjne z orientacją na wymagania klienta. Po zatwierdzeniu wybranej decyzji projektowej profesjonaliści przystępują do realizacji projektu.

Biuro

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale miejsce pobytu pracownika firmy, w którym spędza większość czasu. Powinno stymulować do pracy, tworzyć inspirującą atmosferę do działania.

Celem ergonomii biura jest produktywność. Aby osiągnąć ten cel, projekt musi obejmować rozwiązanie problemów dotyczących zapewnienia komfortu, bezpieczeństwa i wielofunkcyjności.

W centrum biurowym kolorystyka wykończenia i system rozproszonego światła na górze powinny zapewnić komfort oczom, aby kontrastować z napięciem podczas pracy przy komputerze.

Dobór mebli odbywa się z uwzględnieniem kryteriów bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie pracowników biurowych. Meble powinny nie tylko pasować do wnętrza, ale mieć wyspecjalizowane działy do instalacji komputera, sprzętu i przechowywania dokumentacji.

Mieszkanie

Kiedy osoba przychodzi zmęczona z pracy, chce, aby otaczające ją środowisko dawało przytulność i ciepło, zachowując jednocześnie styl i pewną estetykę bliską jej właścicielom. Nowoczesne mieszkanie powinno dać spokój i moralną satysfakcję.

Dzięki odpowiednio dobranej decyzji projektowej możesz wizualnie rozszerzyć przestrzeń małego mieszkania, uczynić każdą strefę wielofunkcyjną, dodać oświetlenie typu rozproszonego, dodać oświetlenie punktowe w obszarze roboczym, dodać elementy dekoracyjne, które optymalizują i podkreślają funkcję każdego pokoju.

Kolorystyka - relaksująca i korzystnie działająca na układ nerwowy. Wybór mebli jest indywidualny dla każdego pokoju, ale wszystkie meble przylegają do jednego stylu, aby zachować jedność kompozycji w mieszkaniu.

Obiekt usługowy

Z reguły ta kategoria obejmuje komercyjne przedsiębiorstwa usługowe. Główną cechą projektowania obiektów usługowych jest wielofunkcyjność. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązanie projektowe i opracują najbardziej optymalny wariant. Wizualizacja projektu pomoże Ci zobaczyć kompozycję, kombinację kolorów, oświetlenie, lokalizację przedmiotów dekoracyjnych.

Umeblowanie stref zostanie przeprowadzone zgodnie z życzeniami pracowników i specjalizacją obiektu usługowego. Dopasowany projekt przyciągnie dodatkowych klientów i przyczyni się do zwiększenia wydajności pracowników przedsiębiorstwa.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 2

Filename: libraries/Functions.php(683) : eval()'d code

Line Number: 5

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 1

Filename: libraries/Functions.php(683) : eval()'d code

Line Number: 5