Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA
Główna Projekty domów Projekty domów w stylu eklektycznym

Projekty domów w stylu eklektycznym

Projekt W232

79м2

wymiary działki

19х14 м

Projekt W063

121м2

wymiary działki

15х15 м

Projekt W170

127м2

wymiary działki

17х15 м

Zniżka

Projekt W275

144м2

wymiary działki

22х21 м

Projekt W207

156м2

wymiary działki

25х22 м

Projekt W220

167м2

wymiary działki

14х16 м

Zniżka

Projekt W210

181м2

wymiary działki

18х18 м

Projekt W185

188м2

wymiary działki

25х21 м

Projekt W213

188м2

wymiary działki

23х20 м

Nowość

Zniżka

Projekt W248

188м2

wymiary działki

17х17 м

Projekt W201

194м2

wymiary działki

22х19 м

Zniżka

Projekt W216

220м2

wymiary działki

20х22 м

Najpopularniejsze projekty

Projekt budynku ma na celu połączenie estetyki i zadań funkcjonalnych w jedną całość, a także wyznaczenie jasnych celów dla dewelopera.

Czym jest dom bałtycki?

Dom wiejski w stylu litewskim został stworzony, aby dopasować się do surowej natury zimnego Bałtyku. Nawet w przestronnych nowoczesnych domkach można doszukać się tradycyjnej ascezy i powściągliwości w przypadku chat rybackich. Estetyka modelu Baltic opiera się na surowych formach, wyraźnych proporcjach, przemyślanych zestawieniach kolorystycznych i dyskretnym lakonicznym wystroju.

Projekty domów high-tech są pod wieloma względami podobne do tych nadbałtyckich. Dominuje również maksymalna funkcjonalność i podkreślony lakonizm w szczegółach.

Ściany domu są zawsze równe i gładkie, w dekoracji elewacji tradycyjnie stosuje się kilka rodzajów tynków, płytki drewnopodobne lub drewnopodobne, wstawki metalowe.

Obowiązkowym elementem są wielkoformatowe przeszklenia, wykonane na tle pustych ścian. Duże panoramiczne okna, drzwi i przeszklone ściany zapewniają dużą ilość światła w pomieszczeniu, wizualne powiększenie jego przestrzeni, poczucie przestronności i harmonii z naturą.

Układ

Główną zasadą planowania jest racjonalność i wykorzystanie każdego metra kwadratowego zgodnie z jego przeznaczeniem. Takie podejście pozwala rodzinie wygodnie osiedlić się w wiejskim domu i nie mieć trudności z przyjęciem dużej grupy przyjaciół.

Na parterze znajduje się zazwyczaj przestrzeń na świeżym powietrzu (przestronna kuchnia, salon i jadalnia z panoramicznymi oknami nachodzącymi na siebie). Na tym samym poziomie znajduje się również basen, sauna, wydzielone pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet.

Garaż na samochód rzadko znajduje się w jednym kompleksie z domem, częściej znajduje się w pobliżu.

Układ drugiego piętra jest tradycyjnie niezwykle prosty i wygodny. Sypialnie znajdują się po jednej lub obu stronach korytarza, na końcu którego znajdują się łazienki.

Oczywiście nie ma potrzeby ścisłego trzymania się tradycyjnego układu, można zaprojektować mieszkanie, którego układ idealnie będzie odpowiadał konkretnej rodzinie z indywidualnymi życzeniami.

Zalety

Projekty domów w stylu bałtyckim

W zależności od stopnia dopracowania detali oraz ilości dokumentacji towarzyszącej rozróżnia się projekty projektowe, architektoniczne i budowlane.

Jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom nie tylko najwyższy profesjonalizm naszych specjalistów, ale również wysoką jakość obsługi, rozsądne ceny oraz odpowiedzialne podejście do pracy.

Opracowaniem szkiców i przygotowaniem dokumentacji zajmują się doświadczeni specjaliści z wyższym wykształceniem specjalistycznym. Firma współpracuje bezpośrednio z kontrahentami, dokładnie przestudiowała ich wymagania i uwzględnia je podczas pracy z dokumentacją.