Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA
Główna Projekty domów Projekty domów nowoczesnych

Projekty domów nowoczesnych

Projekt W348

21м2

wymiary działki

10х16 м

Projekt W349

32м2

wymiary działki

12х15 м

Projekt w350

36м2

wymiary działki

10х19 м

Projekt W331

104м2

wymiary działki

14х21 м

Projekt W330

107м2

wymiary działki

13х27 м

Nowość

Projekt W250

108м2

wymiary działki

20х20 м

Projekt W336

111м2

wymiary działki

17х16 м

Zniżka

Projekt W191

120м2

wymiary działki

26х15 м

Projekt W172

125м2

wymiary działki

14х16 м

Projekt W139

129м2

wymiary działki

22х21 м

Projekt W161

130м2

wymiary działki

22х18 м

Projekt W335

131м2

wymiary działki

18х16 м

Najpopularniejsze projekty

Wybierając projekty do indywidualnej budowy, każdy ma możliwość samodzielnego ustalenia, jaka będzie powierzchnia jego domku, ile będzie kondygnacji, ile pokoi i jaki będzie jego projekt. Dlatego projekty nowoczesnych domów i domków zaskakują różnorodnością. Architekci umiejętnie wykorzystują różne materiały budowlane i technologie, rozwiązując najbardziej złożone zadania, łącząc ekonomię eksploatacji i budowy z luksusowym wyglądem, kompaktowymi wymiarami i funkcjonalnością układu wnętrza.

Oferujemy Państwu nowoczesne projekty, różne, ale uosabiające wszystkie zalety nowoczesnego stylu. Poniżej 5 najpopularniejszych projektów.

Дом из камня.

Wygodny dom wiejski dla 3-5-osobowej rodziny. Domek jest parterowy ale dzięki zastosowaniu mansardy udało się umieścić cztery sypialnie o powierzchni od 17,3 do 24 metrów kwadratowych, salon, małą kuchnię, jadalnię, garderobę i dwie łazienki na parterze i poddaszu. Jedna z sypialni znajduje się na parterze, co jest wygodne dla osób starszych lub aranżacji pokoju dziecięcego.

Projekty domków z mansardą są opracowywane w taki sposób, aby zmaksymalizować racjonalne wykorzystanie powierzchni działki, zwiększyć efektywność cieplną budynków. Jednym z najbardziej udanych rozwiązań jest połączenie domu i garażu pod jednym dachem. Długość prezentowanego domu wynosi 14 metrów, szerokość — 13, ale oprócz wszystkich niezbędnych mieszkań znajduje się w nim garaż na jeden samochód.

Wśród zalet tego domku jest obecność werandy, trzech małych balkonów i stylowego projektu wejścia za pomocą kolumn. Jasne i kontrastowe, ale naturalne kolory ścian i dachu w połączeniu z kamieniem dekoracyjnym użytym do wykończenia cokołu nadają domowi elegancki wygląd.

Компактный дом из сруба.

Powierzchnia domu z bali wynosi tylko 66 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się kuchnia, przedpokój i salon, na poddaszu - dwie sypialnie, gabinet i łazienka. Prawie jedną trzecią parteru zajmuje przestronny taras (12,47 m2).

Taki dom jest idealny do sezonowego pobytu. Niewielka powierzchnia i zdolność drewnianych ścian szybko się ogrzewać pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jeśli właściciele przyjadą zimą, aby spędzić weekend w przyrodzie.

Do jego budowy nie jest wymagany kosztowny fundament taśmowy lub płytowy, jego wagę wytrzymują również pale z monolitycznym rusztem. Cokół jest wykończony kamieniem dekoracyjnym, który doskonale komponuje się z drewnem, a także chroni go przed wilgocią.

Kolejnym elementem, który jest często używany, aby projekty nowoczesnych domów były bardziej interesujące, są okna wycięte w dachu. Promienie słoneczne padające z góry wypełniają pokój światłem przez cały dzień. Budząc się, możesz podziwiać chmury, a zasypiając — migotanie gwiazd.

Wydłużony i długi kamienny dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych wygląda elegancko i uroczyście. Obecność ozdobnej kraty i czapki kominowe, wysokie wąskie okna, załamane linie dachu wywołują skojarzenia ze średniowieczem, ale wewnątrz budynek spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Jego długość wynosi 22 metry, a szerokość tylko 12, zajmuje bardzo mało miejsca, pozostawiając wystarczająco dużo przestrzeni, aby zorganizować tereny rekreacyjne, plac zabaw dla dzieci lub plac sportowy, sztuczny staw, klomby, drzewa owocowe i ozdobne.

Na parterze znajduje się przestronny salon (31,8 m kw.), kuchnia połączona z jadalnią, pralnia, palenisko i łazienka. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka, na poddaszu znajduje się sala bilardowa. Kompaktowe rozmieszczenie pomieszczeń pozwala obniżyć koszty ogrzewania.

Na tym samym terenie znajduje się garaż, z którego jest dostęp do domu. Możesz wsiąść do samochodu bez wychodzenia z budynku. Projekt obejmuje również taras chroniony przed deszczem i wiatrem. Na piętrze znajduje się balkon.

Kanony stylu high-tech pozwalają tworzyć nowoczesne domy, których projekty obejmują minimum elementów dekoracyjnych i maksimum praktycznych udogodnień. W domu o powierzchni 198 metrów kwadratowych stworzono wszystkie warunki do wygodnego życia rodziny 3-5 osób, a także zapewniono możliwość przyjmowania gości. Na parterze znajduje się przestronna kuchnia, salon i sypialnia dla gości. Prywatna przestrzeń właścicieli na poddaszu - trzy sypialnie, garderoba, dwie toalety, łazienka i dwa balkony.

Z różnych stron domu - dwa tarasy (o powierzchni 10,45 i 19,8 m kw.) oraz dobudowany zadaszony parking dla dwóch samochodów.

Zwracają uwagę proste geometryczne kształty, naturalne kolory, kamienne i drewniane wykończenia. Taki dom nie jest zaskakujący, ale budzi szacunek. Zapewnia możliwość cieszenia się komfortem o każdej porze roku, jest wypełniony światłem i nie jest przytłoczony elementami dekoracyjnymi.

Дом с бассейном.

Projekty domów w nowoczesnym stylu nie mają sztywnych ograniczeń wielkości, więc mogą umieścić w sobie nie tylko niezbędne pomieszczenia, takie jak sypialnia, kuchnia, salon, łazienka, ale także miejsca do pracy, wypoczynku i rekreacji.

Prosty prostokątny kształt, płaski dach, jasne kolory, jasne odcenia materiałów okładzinowych, schody zewnętrzne z balustradą kutą i kutym ogrodzeniem balkonowym, otwarty taras wydaje się lekki i zwarty, mimo że ma powierzchnię 26.9 metrów kwadratowych.

W projekcie znalazło się miejsce na trzy sypialnie, salon, kuchnię, taras i garaż. W piwnicy znajduje się nie tylko kotłownia, ale także łaźnia z basenem i przestronnym pokojem wypoczynkowym.

Marzysz o wyjątkowym domu, który sobie wyobrażasz, ale nie wiesz, czy można go zbudować? Specjaliści naszej firmy będą w stanie stworzyć indywidualny projekt oparty na Twoich pomysłach, w którym wszystkie rozwiązania techniczne i projektowe są opracowane i uzasadnione. A może Twój wymarzony dom już istnieje? Zobacz prezentowane przez nas gotowe projekty na stronie "projekty domów" https://proektminsk.by/projekty-domow.

Czy potrzebujesz darmowych konsultacji projektowych? Chcesz zamówić indywidualny projekt lub kupić gotowy? Zadzwoń do nas pod numery podane na stronie.