Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA

Regulamin sklepu internetowego

Projekt dostarczany jest w terminie indywidualnie ustalonym od daty zamówienia przesyłką pocztową za pobraniem, lub przesyłką bez pobrania poprzedzoną płatnością przelewem, lub kartą kredytową. W przypadku projektów zamówionych w czasie promocji termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

W przypadku zamówienia projektu oznaczonego jako "nowość", termin dostarczenia będzie każdorazowo uzgadniany indywidualnie z Zamawiającym.

Projekt przekazywany jest Zamawiającemu komplecie trzech egzemplarzy dokumentacji architektoniczno-budowlanej, z ewentualnymi dodatkowymi tomami konstrukcji i instalacji(o ile konstrukcja czy instalacja nie jest wpięta w główny projekt).

Do kompletu projektu dołączona jest zgoda na zmiany adaptacyjne w projekcie.

Jeden komplet dokumentacji można wykorzystać jednokrotnie do budowy jednego budynku na jednej działce.

W przypadku gdy Zamawiający ma zamiar budować więcej budynków tego samego typu, powinien nabyć dodatkowe komplety dokumentacji.

Wszystkie dodatkowe projekty (pakiety) sprzedawane są w dwóch egzemplarzach.

Wyjątek stanowią Projekty szamb szczelnych, oraz ogrodzeń frontowych – sprzedawane w komplecie czterech egzemplarzy.

Każdy, kto zamawia projekt w Project-M zobowiązany jest do akceptacji warunków handlowych, oraz regulaminu sklepu internetowego Project-M.

Istnieje możliwość zakupienia egzemplarza dodatkowego projektu architektoniczno-budowlanego. Poniżej koszty dodatkowych egzemplarzy:

  • dodatkowy egzemplarz tomu projektu architektoniczno-budowlanego - 500 zł,
  • dodatkowy egzemplarz dowolnego pakietu, lub projektu dodatkowego - 55 zł.

Można zamówić dowolną ilość dodatkowych teczek projektu.

Jeśli dodatkowe teczki są wysłane osobną przesyłką niż główny projekt – będzie doliczony koszt przesyłki w wysokości 15 zł.

Jeśli dodatkowy egzemplarz projektu zamawiany jest osobną wysyłką niż główny projekt, zapłata za niego może nastąpić jedynie przelewem na konto pracowni (koszt dodatkowej teczki + koszt przesyłki).

Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłka zostanie wysłana.

W przypadku, gdy chcą Państwo rozszerzyć zakres zgody na zmiany adaptacyjne, dołączonej do projektu, należy skontaktować się z pracownią (telefonicznie, mailowo).

Rozszerzenie zakresu zgody na zmiany jest bezpłatne.

Zwroty projektów.

Zgodnie z art. 10 "Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mają Państwo możliwość zwrotu lub bezpłatnej zamiany zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwroty przyjmujemy tylko w przypadku, gdy towar nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odesłać z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT.

Strona https://project-m.pl/ nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W innych przypadkach reklamacje nie będą uwzględniane.

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów/zamian projektów dostosowanych do standardu NF40.

Zamiana projektu.

W przypadku zmiany projektu na inny z oferty firmy Project-M w terminie 14 dni od daty realizacji zamówienia - zamiany dokonujemy bez żadnych opłat manipulacyjnych.

Jedynie należy uregulować różnicę między kosztem zwracanego a zamawianego projektu - jeśli zamawiacie Państwo projekt tańszy, wówczas my regulujemy różnicę.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie 7-10 dni przesyłką pocztową.

UWAGA ! Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przedstawienie dowodu zakupu w postaci paragonu i/lub faktury.

Dajemy gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu 14-dniowego terminu od zakupu.

Przyjmujemy zamiany dokumentacji do dwóch miesięcy od daty odbioru projektu.

Wówczas doliczamy opłatę manipulacyjną w wysokości 300 zł za zamianę, plus różnicę w koszcie między projektem oddawanym i zamienianym.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 14 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Dajemy dodatkową gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu dwumiesięcznego terminu od zakupu.

Przyjmujemy zamiany dokumentacji nawet do pół roku od daty odbioru projektu.

Wówczas jednak doliczana jest opłata za zamianę dokumentacji w wysokości 30 % wartości nowej dokumentacji.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 14 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Jakich produktów nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany ?

Projektów zużytych, zniszczonych, mających ślady rozszywania lub adaptowanych (projekty adaptowane można jedynie zamienić za dodatkową dopłatą 50% wartości nowego projektu)

Plików elektronicznych ( jak kosztorys inwestorski, czy pliki wersji elektronicznej projektu ), zarówno przesłane do Klienta mailem, jak na dowolnym nośniku ( np. płyta CD ).

Zgodnie z Dz. U. Nr 22 , poz. 271 z późniejszymi zmianami

Strona https://project-m.pl/ i jej treści nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie może być podstawą do składania reklamacji.

Zestawienie materiałowo-kosztowe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 ust.2 kodeksu cywilnego i nie może stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy Project-M.

Podane w zestawieniu dane są wartościami przybliżonymi.

Project-M pozyskuje od Klientów zamawiających dokumentację za pośrednictwem witryny https://project-m.pl/ wyłącznie dane niezbędne do procesu realizacji zamówienia.

Żadne w tych informacji nie są przekazywane osobom trzecim, natomiast mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionym organom (Policja, prokuratura, Izba Celna, Skarbowa itp.).

Zarówno technologia wykonania witryny https://project-m.pl/, jak i zabezpieczenia kluczowych elementów procesu składania zamówienia uniemożliwiają dostęp do danych osobowych zamawiającego przez osoby niepowołane.

Dane gromadzone automatycznie za pomocą plików cookies uniemożliwiają nam identyfikację odwiedzających i służą jedynie celom statystycznym.

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu - zamówienia można składać zarówno drogą mailową jak i telefoniczną.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. każdy użytkownik serwisu https://project-m.pl/ ma prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prosimy o przesłanie takiej informacji za pośrednictwem maila, pod adres info@project-m.pl lub listem poleconym na adres: ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa.