Twój koszyk DARMOWA KONSULTACJA
Wykonanie wizualizacji
Nasza firma projektowa posiada nowoczesny sprzęt oraz doskonałą kadrę, żeby tworzyć atrakcyjne fotorealistyczne wizualizacje o różnych wymaganiach i stylach. Do tego wykonujemy spacery wirtualne i wizualizacje 3D, które można oglądać za pomocą technologii VR oraz AR.

KOSZT

01
Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz

Oferujemy wykonanie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz.

Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz

od 40zł. za 1 m2

02
Wizualizacje budynków

Wykonujemy wizualizacje małych i dużych budynków.

Wizualizacje budynków

od 1000zł. za 1 wizualizację

03
Wizualizacje urbanistyczne

Oferujemy wykonanie wizualizacji osiedli oraz schematów urbanistycznych.

Wizualizacje urbanistyczne

od 3000zł. za 1 wizualizację

Wizualizacja elewacji, styl architektoniczny w Warszawie.

Project-M to globalne Studio zrównoważonej architektury, urbanistyki, projektowania i designu.

Zajmujemy się projektowaniem i budową budynków. Jako zespół dyplomowanych projektantów i budowniczych oferujemy unikalne i wieloaspektowe podejście do projektowania domu lub lokalu mieszkalnego. Rozumiemy, że budowa nowego domu może być bardzo stresującym i mylącym procesem. Dlatego zajmujemy się wszystkimi aspektami planowania i uzyskiwania pozwoleń na budowę, a także pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi niezbędnymi konsultantami, aby zapewnić wszystkim płynny proces. Rozumiemy, że żadna praca nie jest taka sama. To nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci stworzyć indywidualną ofertę.

Oferowane przez nas usługi

Usługi projektowe:

  • Projekt architektoniczny.
  • Projekt budowlany.
  • Projekt techniczny.
Projekt i montaż

Interesuje Cię pakiet projektowo-budowlany? Project - M to eksperci, z którymi można porozmawiać.

Możemy zaoferować pełny indywidualny projekt oraz projekt konstrukcyjny. Projekt indywidualny jest dostępny dla każdego klienta. Takie podejście daje klientom swobodę tworzenia własnego domu z ufnością.

Wizualizacja architektoniczna jest dużym atutem w rękach architekta, który oferuje pomysły na to, jak będzie wyglądał projekt architektoniczny opracowany w 3D, zanim zostanie zbudowany. Cechy, które powinien posiadać dobry architekt, to nie tylko umiejętność dobrego projektowania, ale także wysoka zdolność przekonania.

Ale najczęściej przekonanie nie jest tu werbalne, ale rysunkowe. Ponieważ pierwsze słowo architekta wychodzi spod jego pióra, a nie z jego ust.

Jaki jest wpływ wizualizacji architektonicznej na proces projektowy?

Projekt architektoniczny, jeśli zostanie wykorzystany bez dobrej prezentacji i wizualizacji, nie będzie w stanie przekonać klienta.

Więc kiedy połączysz dobry projekt z dobrą prezentacją i wizualizacją, Twój sukces będzie nieunikniony. Mimo to czasami nawet zły projekt, dzięki bardzo dobrej prezentacji i pracy nad wizualizacją, może przekonać klienta.

Zintegrowane zespoły projektowe

Zawsze uważaliśmy, że dobry, odpowiedzialny projekt jest możliwy tylko przy współpracy przedstawicieli różnych dyscyplin. Nasze zespoły architektoniczne opracowują i realizują projekty od najwcześniejszego szkicu do projektu technicznego, rysunków budowlanych i realizacji.

Wizualizacje budynków, zespołów urbanistycznych, wnętrz

Nowoczesne rozwiązania i architektura wnętrz bardziej niż kiedykolwiek zbliżyły się do człowieka. Są w stanie pokazać swoje jasne i niepowtarzalne strony dużej liczbie ludzi. Wszystko to było możliwe dzięki wizualizacji, która zamieniła zwykłe rysunki.

Wizualizacja architektury i urbanistyki

Wizualizacja jest prezentacją pomysłów, rozwiązań, projektów architektonicznych i urbanistycznych. Pozwala wyraźnie zademonstrować, jaki będzie wynik, rozważyć i omówić wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem budowy. Tak więc, jeśli wystąpią niedociągnięcia w projektowaniu, możliwe będzie dokonanie niezbędnych zmian w odpowiednim czasie.

Wiele firm, których działalność związana jest z projektowaniem i budową, często zwracają się ku wizualizacji architektonicznej. Obliczenia, schematy i rysunki nie będą w stanie do końca zastąpić pięknej wizualizacji. Ta usługa jest niezbędna:

  • konsument. Na przykład, jeśli chcesz kupić mieszkanie lub dom, będzie łatwiej zdecydować się na wybór, jeśli deweloper przedstawi wizualny projekt nieruchomości. Konsument będzie mógł przejrzeć obiekt w najdrobniejszych szczegółach, wyjaśnić niezbędne informacje i podjąć decyzję;
  • inwestor. Wizualizacja przedstawi widok budynku lub całego kompleksu po zakończeniu budowy. Takie podejście sprawi, że prezentacja będzie bardziej atrakcyjna, a inwestor wyraźnie zrozumie, gdzie inwestuje swoje pieniądze. Za pomocą nudnych liczb, szkiców i rysunków nie zawsze będzie można przekazać główną ideę projektu i podkreślić jego zalety;
  • wykonawca. Wizualizacja architektoniczna pomoże określić zakres nadchodzących prac, ich koszt i ocenić cechy projektu lub działki budowlanej. Ta usługa pozwoli zaoszczędzić znaczną część budżetu, unikając błędów technicznych i architektonicznych.

Warto zwrócić uwagę, że jeśli potrzebujesz wizualizacji budynków, warto zwrócić się o usługę do profesjonalistów. Zespół Project-M pomoże Ci przedstawić projekt o dowolnej złożoności, ściśle przestrzegając ustalonych terminów i tworząc model jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego obiektu i otaczającego go terytorium.

Wizualizacja wnętrz

Wizualizacja zaczęła być coraz częściej wykorzystywana przy projektowaniu wnętrz. Odgrywa ważną rolę w osiągnięciu pożądanego przez Klienta wyniku.

Wspólne zrozumienie ogólnej koncepcji i wyniku współpracy zarówno przez projektanta, jak i klienta jest warunkiem jakościowego opracowania i uzgodnienia projektu. To narzędzie pomoże klientowi na etapie projektowania zobaczyć efekt końcowy i rozważyć każdy szczegół. Dzięki liczbom lub słownemu opisowi nie można osiągnąć takiego wyniku. Wizualizacja wnętrza pod różnymi kątami wyświetla nie tylko układ pomieszczeń, układ mebli, ale także kolory i tekstury materiałów wykończeniowych, rozmieszczenie elementów dekoracyjnych itp.

To narzędzie pomoże zaoszczędzić czas projektantowi i wykonawcy, a Klientowi - pieniądze, całkowicie eliminując błędy w dalszej pracy. Jakościowo wykonana wizualizacja wnętrza będzie jak najbardziej zbliżona do rzeczywistości. Pomoże to w pełni "zanurzyć się" w przestrzeni i dokładnie zrozumieć, co należy dodać, jakie elementy należy usunąć.

Wizualizacja wnętrza o niskim budżecie i jakości zwykle wygląda nienaturalnie, sztucznie. Nie będzie poprawnie wyświetlać pomysłów projektanta i może nie odpowiadać projektu. Dlatego, aby uniknąć nieuzasadnionych wydatków finansowych i frustracji, skontaktuj się z profesjonalistami z Project-M.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 2

Filename: libraries/Functions.php(683) : eval()'d code

Line Number: 5

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 1

Filename: libraries/Functions.php(683) : eval()'d code

Line Number: 5